Turnaj Říčany 18.12.2011 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Gustav Suchan
Neděle, 25 Prosinec 2011 19:21

Prohra přišla ve finále

Dne 18.11.2011 jsme se zúčastnili turnaje v Říčanech. Tento turnaj měl dobré obsazení a to v naší skupině.

První zápas jsme sehráli proti SK Roudnice. V tomto utkání jsme měli hodně štěstí 3 tyčky a výborně zachytal Bobo Klíma a střelecky se prosadil Pinkr 2x a Gyenge. Druhý zápas měl prověřit naše možnosti a napovědět jak dopadneme ve skupině. Viktorka Žižkov byl vynikající soupeř celý zápas jsme prohrávali od druhé minuty, naši chlapci však v poslední minutě vývoj zápasu otočili a zvítězili 2:1. Třetí utkání proti Slavoji Podolí z našeho pohledu nic neřešilo, protože jsme byli jasně vítězové skupiny. Kluci hráli bez tlaku a tak předváděli překrásné akce na jeden dotek zakončené s přehledem a do prázdné branky ( 3xkrát). Konečné skóre na ukazateli bylo 6:0 . V semifinále nás čekal celek na druhém místě ze skupiny TJ Točná . Kluci vstoupili koncentrovaně a vedli 2:0. Zkomplikování přišlo po naší chybě kdy soupeř běžel sám na brankáře a skóroval. Snažili jsme se vedení udržet a navíc se nám povedl dát potvrzující gól. Ve finále nás čekal neznámý soupeř ze Zelenče.

Krásné finále jezdilo se nahoru a dolu. Vedli jsme již o dva góly,ale vedení v zápase jsme neudrželi, Když už jsme si všichni mysleli, že půjdeme na penalty obdrželi jsme nešťastný gól od tyčky deset vteřin před koncem na konečných 3:2 pro našeho soupeře.

Klukům patří velké poděkování za předvedený výkon a obětavost ve finále kde dřeli až do konce.