Turnaj v Říčanech 15.1.2012 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Gustav Suchan   
Neděle, 15 Leden 2012 18:10

První turnaj v novém roce 2012 se nám vůbec nepovedl.

 

Naše skupina byla velmi těžká a naši kluci se nedokázali prosadit. V prvním zápase v turnaji proti ligovému FK Baumit Jablonec se nám vůbec nepovedl začátek zápasu. První střela na bránu a gól. Druhý gól přidali po naší chybě v rozehrávce brankáře. Potom došlo k snížení po gólu Petra Gyengeho. Poslední gól přidal náš soupeř lehkou střelou z 15m. V tomto utkání soupeř nebyl až o tolik lepší, ale vůbec nám nepomohl brankář Bohumil Klíma, jenž dvakrát pravděpodobně spal.

Druhé utkání proti dalšímu ligovému soupeři AC Sparta Praha nám vyšlo lépe. Náš druhý brankář Pepa Hodina pochytal všechno co na něj sparťané vystřelili.V posledních vteřinách zápasu jsme trefili tyč Matějem Macaem.

Pouze vítězství o tři branky (Motorlet Praha) nám zajistil teoretický postup do semifinále . Začali jsme velmi dobře a vedli 1:0. Pak se nám přestala dařit rozehra a soupeř trestal. Otočil zápas dvěma góly, ale naši kluci se nevzdali a zápas dotáhli na konečných 2:2.

Křížový zápas o umístnění proti TJ Točná nebyl moc zajímavý. Sice se nám povedlo několik slibných akcí se špatným zakončením. Sami jsme si tento zápas zkomplikovali , ale vedení udrželi 1:0.

V posledním utkání na turnaji se nám postavil soupeř ze skupiny Motorlet Praha. Výsledek ze skupiny se nám nepodařilo zopakovat a prohráli jsme 2:0 .

Hodnocení celého turnaje. Největší pochvalu si zaslouží Pepa Hodina z ostatních kluků nemůžu nikoho vyzdvihnout. Náš problém byl opět v přístupu k turnaji a odevzdanému výkonu na hřišti. Jsem zvědavý na další přípravné turnaje a jak se s tím naši kluci poperou.

Dík patří i rodičům, jenž jeli svoje chlapce podporovat.

GS

 

Slavoj Žatec -   Baumit Jablonec 1:3 ( Gyenge )

-         Sparta Praha 0:0

-         Motorlet Praha 2:2 ( Růžek, schejbal )

-         TJ Točná 1:0 ( Krahe )

-         Motorlet 0:2

 

Členské příspěvky

Od 1.1.2016 přímo na BÚ
č.ú.: 78-6998430297/0100
Částka: 300,- Kč
Sdělení pro příjemce:
ID číslo hráče

Přípravky 10 plateb, ostatní mužstva 11 plateb.