Ervěnice - Žatec 9.9.2012 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Gustav Suchan
Středa, 12 Září 2012 19:26

Ervěnice – FK Slavoj Žatec

Další kolo krajského přeboru jsme sehráli na hřišti nováčka v soutěži Ervěnicích. Vstup do zápasu se nám povedl soupeře jsme k ničemu nepustili, ale branku se nám vstřelit nepovedlo.

Po uplynutí patnácti minut jsme se konečně prosadili brankově ( Pinkr 2x, Schejbal,Svoboda,) a poločasové skóre bylo 4:0 pro nás. Do druhé půle jsme nastoupili a ihned jsme se prosadili po dvou minutách a začali předvádět pohledný fotbal s mnoha šancemi a konečné skóre bylo 13:0. Soupeře jsme za celý zápas k ničemu nepustili a také až s podivem jak si každý v krajském přeboru vysvětluje pravidla daná svazem. Hráli jsme s míčem o velikosti č.5 a také jsme zahrávali dlouhé rohy. Nechápu to a je to už divné jak si to každý upravuje, v první lize to funguje a v nižších soutěží né a také ani rozhodčí neví co mají pískat. Hlavně, že se pořád něco upravuje např.ID čísla místo rodných čísel a jiné věci.Chtěl bych poděkovat hráčům co mají střídavé starty za přístup i po absolvovaném utkání 1.ligy přijeli a pomohli nám jinak jsme hráli bez střídání. Děkuji .

Střelci: Pinkr a Svoboda 5x