Napsal uživatel Gustav Suchan
Středa, 12 Září 2012 20:01

FC Chomutov – FK Slavoj Žatec

Další kolo krajského přeboru jsme sehráli na hřišti FC Chomutov.

V tomto zápase jsme měli všechny hráče i dva z mladších ročníků 2002. Zápas začal pro nás tak jak je tomu zvykem mnoha chybami a to hlavně v obranné části. Také naše Achillova pata a tím jsou přihrávky . Stále děláme mnoho chyb a to hlavně při přechodu do útoku, místo abychom toho dokázali využít, tak o míč příjdeme a rázem se to na nás valí. Co je na tom to nejhorší, že my to nepotrestáme a náš soupeř ano a to hned v tomto zápase několikrát.

První poločas šla hra nahoru a dolu šance na obou stranách a skóre bylo 2:2 . Jenže v posledních vteřinách jsme kopali pokutový kop a ten jsme neproměnili ( Klíma B.) Nic se vlastně nestalo toto už se stalo i jiným fotbalovým velikánům a my měli dalších třicet minut na vstřelení vítězné branky. Po zahájení druhého poločasu jsme se rychle dostali do vedení na tři dva, ale to bylo z naší strany všechno. Soupeř využil našich chyb, když jsme při zahrávání našich standardních situací ztratili míč a soupeř toho dokázal využít a vstřelil tři góly. Kluci moc chtěli vyrovnat, ale nervozita si vybrala svou daň. Také jsme zapomněli hrát kolektivně a pracovat jeden pro druhého. Je to velká škoda dnešní soupeř byl k poražení. Což se nám nepovedlo a tak doufám ,že se nám to povede v sobotu kdy přivítáme našeho největšího soupeře od 13.00 hod. FK Louny.

Střelci: Zerner M.2x