FK Slavoj Žatec - Sokol Brozany PDF Tisk Email
Napsal uživatel Gustav Suchan
Pondělí, 12 Listopad 2012 09:11

K utkání s předposledním celkem v tabulce Sokol Brozany jsme nastoupili i s dvěma hráči starší přípravky ročník 2002 a jeden 2003.

Naše sestava Klíma - Mács,Zerner,Smékal, -Schejbal,Čonka,Gonzorzcyk, - Klíč - na střídání připraveni Kozák, Klepáček, Kryl, Růžek, Urbánek, Horváth. Kluci nastoupili k zápasu dobře připraveni. Začátek byl trochu nervóznější, ale kluci se brzo prosadili a vedli jsme 1:0. Později přišel gól na dva nula, ale také soupeř dokázal po chybě naší obrany vstřelit krásný gól přehozením našeho golmana. V dalších minutách kluci dokázali pěkným kombinačním fotbalem po stranách hřiště přidat ještě dvě branky a tak se šlo do kabin za stavu 4:1. Naše branky dali v první půli Gonzorzcyk 2x, Schejbal, Smékal. K druhé půli jsme přistoupili, tak abychom zvětšili brankový rozdíl a udrželi míč na svých kopačkách a nepustili soupeře do žádné šance (měli nebezpečného útočníka). Výborně se ukázali mladíci v našem týmu,kteří se dokázali prosadit a vstřelit první gól za mladší žáky. A to je zajímaví, že oba se prosadili pěkně hlavou. Další góly přidali Čonka a výborně hrající Gonzy. V poslední minutě zápasu jsme se dopustili chyby, když se nedohodli Bobo Klíma s obráncem a byla z toho penalta. Tu ovšem nemohl jít chytat Bobo Klíma, ale někdo jiný. Tak jsem se rozhodl poslat do branky Kubu Smékala a ten prokázal i své brankářské kvality a penaltu vyrazil. Kluci si pěkně zahráli za což je musím POCHVÁLIT a také usnadnili mladším hráčům si vyzkoušet hrát za starší kategorii, v které se neztratil ani nejmladší hráč utkání Marek Urbánek ( pouze se naučit hrát jednodušeji a občas si pomoc).

Tyto body byly nutností do tabulky a boj o první místo. To předpokládám, že získáme a budeme společně se staršími žáky podzimními mistry.