Pozvánka na příští dny . . PDF Tisk Email
Napsal uživatel PM
Neděle, 20 Srpen 2017 08:33
Termínovka na 34. – 35.týden . . .

Upozornění – i když byl vydán celkový rozpis podzimní části, je nutné sledovat is.fotbal, kde dochází k odsouhlaseným změnám podle fotbalových řádů, na základě změn odložených utkání na jiné termíny, což už nelze v hlavním  rozpisu měnit.
Jelikož se postupně zapojují další týmy do přípravy a rozjíždí další soutěže, je stanoven pokyn pro Všechny týmy bez rozdílu uspořádat tréninky tak že v pátek je hřiště pro tréninky uzavřeno, a k dispozici ÚMT !! nutné dodržovat z důvodů údržby a přípravy hřiště na víkendový program. V případě nepřízně počasí, je nutné počítat s přechodem na ÚMT ! Pro hlavní hřiště platí k dispozici 15.min.před tréninkem, 45.min. před utkáním !

22.8.17   Zahájení přípravy dorostu, sraz v 16.45 hod. trénink od 17.00 hod.

22.8.17   Starší + mladší přípravka sraz 16.15 hod. odjezd do areálu v Blšanech k utkání    proti FK Zbraslav
Od 24.8.17 od 16.30 hod.pokračují tréninky dle pokynů, současně budou probíhat i nábory nových členů !!

26.8.17  FK Slavoj Žatec – H.Jiřetín/Litvínov
od 17.00 hod.v Žatci , za hosty se očekává start J.Šimáka.

Utkání 26. - 27.8.17 starších + mladších žáků proti FK Louny na žádost domácích, a utkání dorostu proti Podbořanům na žádost hostů jsou odložena na náhradní termíny.

Bešík / 87´Macs / Zelinka / 77´Hynek T. / Hassman – Klinec F. / 90+3´Zmrhal /
Klinec P. – Hankocy   připraven: Suchan ml.

2.kolo krajského přeboru Ústeckého kraje bylo soubojem dvou rivalů, a od prvního momentu byly přítomní svědky fotbalové bitvy. Domácí po vítězství ve Štětí určitě toužili získat právě proti Žatci další body, zejména z důvodů že na střídačce hostů je jejich bývalý trenér Chlad. Ten už mohl do sestavy zařadit Bešíka, který po dlouhé absenci naskočil do utkání od začátku. Velký přestup, ne fotbalový měl za sebou v brance Švarc, který se stihl den před utkáním oženit. Na druhé straně domácí v sestavě s bývalým ligistou Slavíkem v brance, a oslavencem M.Doležalem, který slavil čtyřicáté narozeniny měli důvod po vítězství. Také prvních 15.min.bylo ve znamení náporu domácích a hostující obrana musela být velice na pozoru. Ovšem první udeřili hosté, když po přímé kombinaci vyšachovali domácí obranu, a v 17.min. skóroval Hankocy 0 – 1. Určité zmrazení domácích přišlo ve 24.minutě, kdy Klinec P. po individuální akci prostřelil bezmocného Slavíka 0 – 2. Do konce poločasu ještě Slavík vychytal nájezd Hankocyho. O poločase hostující trenér v kabině musel velice zvýšit hlas aby nedošlo k některým chybám z 1.pol. Ten druhý byl pokračováním bitvy, kdy Slavík opět vychytal nájezd Hankocyho, a hlavně hosté nevyužili dvě nadějná přečíslení. Domácí po několika střídání ještě více zvýšili důraz, a na Švarce se valili nepříjemné situace. V 89.min.domácí snížili Dolejškou 1 - 2, to už na hřišti i ze strany hostí proběhlo několik střídání, ale i když rozhodčí nastavil 4.min.na ukazateli se svítil konečný výsledek pro hosty. I když hostující trenéři nešetřili kritikou, bojovný kolektivní výkon dal možnost k závěrečné radosti hráčů i jejich fanoušků.

Aktualizováno Neděle, 20 Srpen 2017 07:53

Slavoj musel o tři body bojovat až do konce.. PDF Tisk Email
Pondělí, 14 Srpen 2017 07:33
FK Slavoj Žatec - Spartak Perštejn   2 - 1 / pol. 1 - 0 /

O víkendu byl zahájen nový ročník soutěže Krajského přeboru Ústeckého kraje, a naším prvním soupeřem byl nováček soutěže z Perštejna. Dalo se očekávat že to nebude utkání které by mělo předem jistého vítěze. Hosté splnili roli nováčka, který se bude chtít pokusit na úvod o překvapení. Navíc byla i znatelná výšková převaha hráčů, s čímž měli domácí trochu probblémy, zejména ze standartních situací. V domácí sestavě postrádali trenéři především Bešíka / dovolená /, ale i Sýse, který se zotavuje po operaci, a na marodce se objevil i mladý Pinkr. Z kádru odešel do německa Vávra, jinak byl tým doplněn o některé dorostence.
Do vedení šli domácí po brance Hankocy ve 30.min. Ve druhém poločase ve 47.min.zvýšil super ranou Klinec Petr na 2 - 0, ale o dvě minuty vrátil hosty do utkání střelou po nedorozumění v domácí obraně po rohu Šinkovic.
Celý druhý poočas byl neúprosnou bitvou s vítězným koncem pro domácí.

Fotbalový podzim nového ročníku začíná.

FK Slavoj Žatec účastník Krajského přeboru Ústeckého kraje, vstoupí do soutěže prvním utkáním na hřišti u Ohře proti nováčkovi soutěže z Perštejna.

FK Slavoj Žatec - Spartak Perštejn
Dne: 12.8.2017  od 17.00 hod.

Nováček soutěže má ve svém kádru řadu hráčů. kteří mají zkušenosti z velkého fotbalu, ale také ligové hráče futsalu. Tým bude ve svém prvním utkání chtít určitě uspět, a netají se tím že by rádi nějaký ten bodík do úvodu právě ze Žatce odvezli.

UPOZORNĚNÍ pro fanoušky a ostatní návštěvníky utkání. Pro volný vstup na utkání platí pouze členské průkazy členů, kteří mají roční kód, ženy, aktivní hráče dorostu a mládež do 15.let. Veškeré další průkazy které platili pro jarní část jsou neplatné ! Volný vstup neplatí ani pro hráče, kteří přestoupili do jiných klubů nad 15.let.