Starší žáci Slavoje vítězí na mezinárodním turnaji !!! PDF Tisk Email
Napsal uživatel PM   
Neděle, 18 Leden 2015 13:44

Mládežnické týmy Slavoje se zůčastnili mezinárodních turnajů v německu / Norimberk,Schwabach /. Pořadatelé poněkud pozměnili podobu dorosteneckého turnaje, ale premiérová byla účast týmu starších žáků. Zatímco dorostenci se zůčastnili v pozměněném složení oproti loňsku s velice omlazeným týmem, přesto si zkomplikovali postup do semifinále, kdy ještě dvě minuty před koncem vedli o dvě branky a nakonec po vlastních hrubých chybách dovolili soupeři srovnat výsledek a tak je čekalo utkání o 5.-6.místo které po remíze v základní prohráli na penalty.

Velkým překvapením turnaje bylo vystoupení našeho týmu starších žáků, kteří dá se říci v nejsilnější složením a s odhodláním se předvést a dosáhnout co nejlepší umístnění dokráčeli až do samotného finále, kde si vítězstvím 2 - 1 nad favoritem turnaje SV 1873 Norimberk vychutnali radost z celkového vítězství. Vítěznou branku k radosti celé výpravy zajistil štírek Suchan, který tečoval střelu Čonky a celá hala přihlížela jak se takové vítězství rodilo.

Oběma našim týmům patří poděkování za celkovou reprezentaci našeho klubu, a všichni se těší na účast v dalším ročníku, kde byl chtěl klub rozšířit účast týmu jak mladších žáků, tak starší přípravky, v případě pozvání hostitelů.

Výsledek turnaje starších žáků:

1. FK Slavoj Žatec / ve finále SV 1873 Norimberk 2 - 1 /
2. SV 1873 Norimberk
3. TSV Sack
4. KSNP Sedlec
5. Werdau
6. SK Touzim
7. JFG Plasenburg
8. MZISS


Výsledek turnaje dorostu:

1. TV 1848 Schwabach
2. KSNP Sedlec B
3. Dergahspor I / Turecko
4. KSNP Sedlec A
5. Dergahspor II / Turecko

6. FK Slavoj Žatec / utkání o 5.-6. místo Dergahspor II 2 - 2 pen. 2 - 3/
7. SV Penzendorf
8. VB KV

Aktualizováno Pondělí, 19 Leden 2015 09:47
 

Členské příspěvky

Od 1.1.2016 přímo na BÚ
č.ú.: 78-6998430297/0100
Částka: 300,- Kč
Sdělení pro příjemce:
ID číslo hráče

Přípravky 10 plateb, ostatní mužstva 11 plateb.