Slavoj zvládl další těžké utkání o tři body !!! PDF Tisk Email
FK Slavoj Žatec A - SK Hrobce  3 - 1 / pol 2 - 1 /
Sestava: Weisser - Klinec F. - Bešík - Zmrhal Jakub - Hassman - Sýs
Hankocy - Wiesinger - Zelinka / 88´Kozlík / Klinec P./ 79´Kryl /
Hynek A./ 38´Hynek T./ připraven: Bouček, Hynek Vl.

Další důležité utkání jsme absolovali s velice houževnatým soupeřem, který s určitostí spoléhal na rychlou kombinaci, a určitě nebezpečné byly rychlé protiútoky, které zejména ve druhém poločase zaváněli vyrovnávací brankou ve vzduchu.
Do hry nastoupil Hynek A., který musel odstoupit v Bílině z důvodu zranění, a trenéři jej nasadili na hrot útoku. Stihl v prvním poločase dát dvě branky, a pro potíže s nedoléčeným svalem odstoupil ze hry ještě v prvním poločase. První branka přišla v 11.min.po akci Klince P., který našel nabíhajícího Hynka A.přesně a ten se nemýlil. Nadějně vypadal vývoj ve 25.min.kdy se přesně trefil Hynek A.podruhé. Ve 37.min.si nerozuměl domácí brankář Weisser s Klincem F. a hosté Slavíčkem se štěstím snižili, ale zároveň posílili svoje sebevědomí a jak do poločasu tak z kraje druhého, velice nebezpečně ohrožovali domácí branku. Ovšem i domácí zahrozili několika protiútoky, a kombinace s koncovkou Sýse, nebo Hassmana si zasloužila určitě branku. Nakonec v 69.min.potěšil diváky lahůdkou Klinec P., který si zpracoval vysoký míč při souboji, a lahůdkovou střelou pod klacek rozjásal spoluhráče a i nejvěrnější přítomné fandy poslední domácí brankou podzimu.
Závěrečná děkovačka celého týmu byla rozlučkou s fotbalovým podzimem 2015 na Slavoji v krajském přeboru. Poslední utkání podzimu odehrajeme v sobotu 14.11.15 v Chomutově na hřišti LoKo od 13.30 hod.

Ostatní výsledky týmů Slavoje příliš radosti tento víkend nepřinesli :

Havran Kryry - FK Slavoj Žatec B  7 - 0 / pol. 3 - 0 /

Domácí se ujali vedení brzy na 2 - 0 / obě branky z penalt / navíc přišli po 2.ŽK o vyloučeného Vořechovského a tak dohrávali zbytek utkání pouze v deseti a inkasovali.

FK Slavoj Žatec dorost - Kr.Dvůr/Kryry  1 - 6 / pol. 0 - 3 /
Domácí tentokráte doma opět propadli jako celek. Nejdříve zahodili vyložené čtyři golové šance, a pak úřadovali pouze hosté. Branka: Provazník

FK Litvínov - FK Slavoj Žatec st.žáci  2 - 0 / 1 - 0 /
FK Litvínov - FK Slavoj Žatec ml.žáci 5 - 2 / pol. 3 - 0 /

Branky: Kadlec, vlastní

FK Slavoj Žatec přípr. - Černčice  0 - 20 / pol. 0 - 9 /