Slavoj se dočkal výhry na penalty, získal 2.body ! PDF Tisk Email
Napsal uživatel PM   
Sobota, 14 Listopad 2015 22:19
LoKo Chomutov - FK Slavoj Žatec  1 - 1 /pol.0-1/ PK 6-7
Sestava: Weisser / 90´Suško / Klinec F. - Bešík - Zmrhal Jakub - Sýs - Zelinka Wiesinger  /89´Hynek V. / Hassman - Hankocy/ 83´Vávra / Klinec P.
Hynek A./ 77´Hynek T./        Připraveni: Kozlík, Merda

Derby dvou týmů, kteří opustili divizní soutěž po minulém ročníku, dávalo signál bojovného utkání, a hlavně oba týmy chtěli získat všechny tři body za vítězství v normálním čase.
Zajímavostí utkání bylo to že se trenérům podařilo mít k dispozici všechny hráče současného kádru, poprvé od začátku soutěže ! a překvapením bylo že se na lavičce objevil po delším léčení i Vávra, který se přidal již v týdnu k týmu. Naši hráči od samotného začátku šli do utkání s touhou zvítězit a natáhnout šňůru osmi utkání bez porážky !!! Pozitivní je i útočná hra na hřišti soupeře, nebojácnost, což přineslo také v  tomto utkání vedoucí branku, když ve vápně zaúřadoval Klinec P. a jeho střelu ještě prodloužil Hynek A. hlavou a bylo to v 15.min. 0 - 1 ! ve 29.min. šel do vápna Hankocy a byl blízko zvýšení skóre. Největší šanci mněl asi ještě v 38.min. kde netrefil přesně míč který vypadl domácímu brankáři z náruče. Domácí zahrozili v závěru poločasu padajícím listím do břevna. Do druhého poločasu nastoupili hosté s odhodláním nedat domácím šanci k vyrovnání. Dokonce v 62.min.jsme mněli výhodu penalty, za faul na pronikajícího Klince P., a Wiesinger sice poslal domácího brankáře na druhou stranu, ale jeho střela se otřela na druhé straně branky o tyč. To určitě povzbudilo domácí tým k aktivitě, a v 70min. po chybném vyběhnutí brankáře vyrovnal domácí Sedlák na 1 - 1. Nutno ještě ale poznamenat, že nejméně 2 x upřel pomezní rozhodčí zvednutým praporkem hostům možnost jít na domácího brankáře v osamocení !!
utkání gradovalo v závěru 90.min.kdy trenéři hostů v rychlosti pustili takticky do hry náhr.brankáře Suška s možností penaltového rozstřelu o druhý bod utkání, což také vyšlo. Slavoj ještě v penaltách od zavedení nezvítězil. Překvapivě proměnili penaltu v zákl.serii všichni. Pak zabrnkal kdo jiný na nervy i otci trenérovi především Hynek Vl.když jeho střelu k tyči domácí brankách Plochý vystihl, ale rozhodntí padlo ve chvíli, kdy Suško vrhnul celou svoji hmotnost na tu správnou stranu, a naši hráči se radovali spolu s početnou skupinou fanoušků ze zisku druhého bodu.
Poděkování patří určitě celému kolektivu, od vedení týmu a hráčského kádru včetně, za podzimní závěrečnou šňůru po uvodních nezdarech, a z fotbalové radosti, kterou tento mladý kolektiv kolem ,, otce Zelinky,, předváděl.
K podrobnějšímu hodnocení podzimu se vrátíme v následující dny.
 

Z dalších výsledků:
FK Slavoj Žatec B - VČSA Ervěnice B  3 - 3 / pol. 2 - 1 / PK 2 - 4 /
Rezerva Slavoje neustála vývoj utkání ve svůj prospěch. Hosté se ujali vedení nečekanou střelou hostujícího útočníka. Do konce 1.poločasu nejprve Havelka vyrovnal a pak Kozlík vsítil vedoucí branku. Ve druhém poločase nejprve hosté vyrovnali a následně se ujali i vedení 2 - 3. Domácí vyrovnali na 3 - 3, když se trefil Kulhavý, a získali jeden bod. Druhý hosté přidali po penaltovém rozstřelu.

FK Slavoj Žatec st.žáci - AFK LoKo Chomutov 12 - 0 / pol. 6 - 0 /
Branky: Minařík 4, Vybíral, Suchan  po 3, Blaškovič a Milenko po 1.
FK Slavoj Žatec ml.žáci - AFK LoKo Chomutov 0 - 6 / pol. 0 - 3 /


Horní Jiřetín - FK Slavoj Žatec dorost  0 - 3 / 0 - 1 /
Branky: Kryl 2, Naxera 1

Aktualizováno Neděle, 15 Listopad 2015 21:55
 

Členské příspěvky

Od 1.1.2016 přímo na BÚ
č.ú.: 78-6998430297/0100
Částka: 300,- Kč
Sdělení pro příjemce:
ID číslo hráče

Přípravky 10 plateb, ostatní mužstva 11 plateb.