Slavoj z Kadaně veze dva body !!! PDF Tisk Email
Napsal uživatel PM   
Neděle, 20 Listopad 2016 09:12
Tatran Kadaň – FK Slavoj Žatec A 1 – 1 /pol. 0 – 1/penalty 4–5 /
Sestava: Švarc – Klinec F./ 82´Hynek Vl. / Hynek A. –Zmrhal  - Wiesinger – Zimola – Bešík - Sýs – Hassman – Hankocy – Klinec P.
připraveni: Bouček, Vávra, Šmejc, Mács

Za velice nepříjemného počasí se v Kadani bojovalo o poslední podzimní mistrovské body, na které si popravdě dělal chuť náš tým. V sestavě chyběl stále potrestaný Zelinka, který neuspěl ani při žádosti o prominutí trestu. Od začátku utkání jsme byly velice aktivním týmem, měli více i ze hry, a domácí Turánek v brance se nenudil. Pěkná kombinace přišla v 19.min., kdy přesně zakončoval Bešík Petr / v domácím týmu nastoupil žatecký jmenovec Jiří /. Po té v 27.min.Hankocy vybojoval míč, v rychlém přechodu do protiútoku přesně našel Klince P., který zvolil umístněnou střelu, kterou ovšem se štěstím ale přeci opět Turánek vyškrábl na roh. Určitě jeden ze zlomových momentů utkání. Za nedlouho do střelu z 25.metrů opřel aktivně hrající ve středu zálohy Bešík Petr a jeho bomba skončila na tyči za již bezmocným domácím Turánkem. V závěru poločasu ovšem jedinou, ale brankovou šanci Friče, likvidoval Švarc. Ve druhém poločase byl průběh utkání podobný, s tím že domácí v 72.min.nekrytým Zaržickým po kopu z rohu vyrovnali. V 80.min.se uvolnil Klinec P.,proháčkoval domácí obranu a jeho bomba 2 x orazítkovala břevno domácí branky. Poslední šanci ke skorování měl Hassman, ale asi největší opora domácích Turánek nepřipustil změnu skóre.
V penaltovém rozstřelu o druhý bod, Švarc vychytal Uhlíka, a Hassman proměnil svoji penaltu k zisku posledních, podzimních bodů. Je nutné vyzdvihnout výkon celého týmu za celkový přístup a bojovný výkon, což kazí nepříjemné zranění Klince F., který ve snaze zachytit míč po souboji si nepříjemně poškodil kotník.

Tímto utkáním bylo zakončeno podzimní kolo KP, hráči se v pátek 25.11.2016 od 18.hod.sejdou na ÚMT k prestižnímu utkání / A,B,dorosty /a pak následně provedou zhodnocení podzimní části, nastoupí zasloužený odpočinek, vedoucí k doléčení šrámu a přípravě na zimní část přípravy. Jarní odvety v KP podle samotné tabulky pořadí předurčují opět zajímavé souboje o každý bod.

FK , hráči děkují touto cestou i početné přítomnosti fanoušku v Kadani, ale i těm kteří je povzbuzovali v celém zimním průběhu KP, a hlavně je doprovázeli na hřištích svých soupeřů.

 
 

Členské příspěvky

Od 1.1.2016 přímo na BÚ
č.ú.: 78-6998430297/0100
Částka: 300,- Kč
Sdělení pro příjemce:
ID číslo hráče

Přípravky 10 plateb, ostatní mužstva 11 plateb.