Veteráni Slavoje získali cenný skalp ! PDF Tisk Email
Napsal uživatel PM   
Neděle, 29 Leden 2017 22:18

O víkendu se konal ve SH v Karlových  Varech / Aréna míčových her
mezinárodní halový turnaj Veteránů v ktg.nad 40 a 50 let, 
o pohár ředitele Fr.Lázní.
Turnaj měl velmi kvalitní účast a sportovní ozdobou turnaje byla účast Veteránů Bayernu Mnichov v obou ktg.a také Ukrajinského týmu Červonogradu. Turnaje se hráli podle pravidel futsalu s kterými se náš tým spíše postupně účastí seznamuje. Přesto bylo vystoupení velice úspěšné a ktg.nad 40.let měla vyrovnaný průběh až do samotného konce. Překvapením bylo i vítězství našeho týmu, kterému se podařilo po bojovném nasazení a skvělých zákroků Voigta v brance zdolat těsně i jednoho z favoritů Bayern Mnichov. V tomto utkání se soupeř ujal vedení již ve 30 vt., ale náš tým bojovností a nasazením nejprve vyrovnal Suchanem, a následně Zelinka po pěkné kombinaci střelou pod víko strhl vítězství na naší stranu, kterou jsme ztěžka ale přeci jen ubránili.
V posledním utkání nám vítězství dávalo jistotu 2.místa, ale náš soupeř z Chebu nám porážkou  0  -  2 tuto naději vzal. Přesto konečné 4.místo ve vyrovnaném průběhu je úspěchem. Finále nad 50.let po pěkném souboji si vybojoval prvenství Bayern Mnichov, před zástupcem ukrajiny.

Konečné pořadí nad 40.let:
1. Cosmos Cheb             8.bodů
2. Karlovy Vary               7. -"-
3. Fr. Lázně                       5. -"-

4. FK Slavoj Žatec          4. -"-
5. Bayern Mnichov         2. -"-


Konečné pořadí nad 50.let:
1. Bayern Mnichov                9.bodů
2. Červonograd / Ukrajina   4. -"-
3. KSNP Sedlec                     4. -"-
4. Stars Karlovy Vary             0. -"-
Aktualizováno Pondělí, 30 Leden 2017 09:31
 

Členské příspěvky

Od 1.1.2016 přímo na BÚ
č.ú.: 78-6998430297/0100
Částka: 300,- Kč
Sdělení pro příjemce:
ID číslo hráče

Přípravky 10 plateb, ostatní mužstva 11 plateb.