Úspěšný víkend .. PDF Tisk Email
Napsal uživatel PM   
Pondělí, 22 Květen 2017 00:33
Z výsledků fotbalového víkendu:

FK Slavoj Žatec A – Bílina  2 – 2  /pol. 1 – 1 / pok.kopy 3 - 2
Sestava: Švarc – Zmrhal – Zimola – Wiesinger – Paul – Sýs  -  Zelinka – Smékal / 65´Loos / Hassman - Hankocy / 80´Hynek Vl. / Klinec P.

Bojovné utkání z obou stran.  Hosté se ujali vedení již v 7.min.utkání po úniku Procházky. Domácí v narůstajícím tlaku vyrovnali pěknou koncovkou Hassmana. Ve druhém poločase bylo více aktivity na kopačkách hráčů Slavoje, gól visel ve vzduchu. V 63.min. ale předvedl fotbalovu lahůdku Zimola, který se vydal přes celé hřiště do brejku a perfektní přihrávkou našel nabíhajícího Klince P., a ten se nemýlil a domácí šli do vedení. Slavoj se snažil vstřelit ještě další tzv. pojišťovací branku, ale v 79.min. neuhlídali zadáci rychlého Tůmu a ten srovnal stav který vydržel do konce utkání, a tak na řadu přišel penaltový rozstřel, a Švarc v domácí brance  předvedl perfektní zákroky, kterými dopomohl k druhému bodu.

FK Slavoj Žatec B – Cítoliby  3 – 3 /pol. 2 – 1 /
K utkání rezervy se opět nedostavili někteří hráči, a tak museli zaskočit mladíci z dorostu a 42.letý trenér Suchan G., ten vstřelil dva góly které znamenali zisk bodu. Třetí branku přidal Hynek T.


Cítoliby – FK Slavoj Žatec dorost  0 – 5 / pol. 0 – 2 /
Poslední utkání v soutěži  krajské A třídy sehráli dorostenci, za které nastoupili již i starší žáci. Po slušném výkonu se rozloučili zaslouženým vítězstvím, a v konečném pořadí jim patří 2.místo.


FK Slavoj Žatec st.žáci – Neštěmice  2 – 1 /pol . 1 – 1 /
Další body ve finalové skupině KP získali zaslouženě domácí , kteří strhli vítězství těsně v závěru utkání. Branky: Blaškovič a Minařík


FK Slavoj Žatec ml.žáci – Neštěmice  4 – 2 / pol. 2 – 1 /
Mladíci bojovali po celé utkání, a touhu získat vítězství , se jim nakonec  podařilo k radosti, svých fanoušků. Branky: Kadlec, Morong, Daníček a Halámek.


FK Slavoj Žatec ml.přípravka – Lenešice  32 – 4
Tuchořice – FK Slavoj Žatec ml.přípravka  7 – 14
FK Postoloprty  - FK Slavoj Žatec st.přípravka  4 - 6 
 

Členské příspěvky

Od 1.1.2016 přímo na BÚ
č.ú.: 78-6998430297/0100
Částka: 300,- Kč
Sdělení pro příjemce:
ID číslo hráče

Přípravky 10 plateb, ostatní mužstva 11 plateb.