Slavoj veze body z Litvínova .. PDF Tisk Email
Napsal uživatel PM   
Neděle, 11 Červen 2017 08:32
Z výsledků víkendu ..

FK Litvínov – FK Slavoj Žatec A    1 – 6    / pol. 1 – 2 /
Sestava:  Švarc – Hynek Vl./ 65´Šimeček / Zimola – Wiesinger – Paul – Zelinka / 77´Suchan ml. / Smékal / 57´Loos / – Hassman - Hankocy – Sýs / 73´Pinkr / Klinec P. / 79´ Šmejc /   Připraveni:  Rajninec, Vávra

Utkání  se změnou hracího dne a začátku ŘOS, neboť domácí před začátkem byly v pásmu sestupu. Náš tým mohl hrát již v poklidnějším tempu, neboť  zejména zlepšením v závěru soutěže a postupným zapojením dalších hráčů z různých důvodů bylo docíleno i bodů ze hřišť soupeřů. Hosté sice obléhali domácí branku,  ale právě domácí to byly, kteří se v 17.min.ujali vedení po nedorozumění v zadních řadách, kdy Ducháček skóroval. O deset minut později to už byl Klinec P., který ve 28.min. a následně ve 40.min. otočil stav utkání. Na výkon hostů nazlobený trenér Chlad o poločase nasměroval své svěřence k větší aktivitě a ti rozjeli přehlídku pěkných kombinací, z nichž některé končili až v síti domácího brankáře. Svůj výkon stvrdil Klinec P. hatricem, trefil se střídající Loos, a dokonce Hynek Vl. se podílel na čtvrté brance při souboji s domácím hráčem, ovšem branka byla zapsána jako vlastní, a tak posmutněl spíše hostující pokladník. Po řadě střídání mladíků mohlo skóre ještě narůst, ale břevno, tyč, a nepřesné zakončení již na výsledku nic nezměnilo.

FK Slavoj Žatec B – Krásný Dvůr    3 - 2 / pol. 1 - 1 /
Branky: Votava 3

SK Roudnice – FK Slavoj Žatec starší  žáci  2 – 0 / pol. 1 – 0 /
Závěrečné utkání krajského přeboru, jeho finálové části starší žáci sice prohráli s celkovým vítězem, ale za celý ročník jim patří poděkování včetně realizačního týmu. Poděkování zároveň patří těm, kteří přechází do dorostenecké ktg. a budou nadále hájit barvy Slavoje. Poděkování patří i rodičům, kteří v řadě případů byly těmi nejvěrnějšími fanoušky.
SK Roudnice – FK Slavoj Žatec mladší žáci  6 – 3 / pol. 3 – 1 /
Branky: Daníček, Morong a vlastní

Rovněž zde patří podobné hodnocení jako u starších žáků, a je nutno vyzdvihnout přímo i samotného trenéra  Zelinku R., který svým svěřencům věnoval mnoho času, vedl je k fotbalovým návykům a přístupu.  I tento celý kolektiv je s určitostí nadějí pro žatecký fotbal který se dal na cestu vlastních odchovanců. Rovněž i zde je nutné poděkovat zájmu rodičů.


FK Slavoje provede vlastní vyhodnocení mládeže dle jednotlivých závěrečných setkání, s oceněním nejaktivnějších jednotlivců.
Tým dorostenců již svoji krajskou soutěž ukončil, obsadil těsně 2. místo, a týmy přípravek dohrávají závěrečnými turnaji.


Mistrovství ČR VETERÁNU – třetí místo jsme neobhájili !

V pěkném areálu Lázní Bohdaneč jsme se zúčastnili velice kvalitně obsazeného a perfektně zorganizovaného turnaje o mistra ČR v této ktg. Na škodu byla řada omluvenek některých hráčů na poslední chvíli z různých důvodů a náhradníci jej nenahradili, neboť v ostatních / účast 15.týmů / bylo možné zaznamenat řadu známých tvářích, včetně řady futsalových reprezentantů jako bratrů  Marešových.
Výkony Voigta v brance, Procházky, Zelinky. Klince P.st., Malého, byly základem i tak kvalitního výsledku.
V konečném účtování jedna jediná obdržená branka rozhodla o nepostupu.
Přesto pokud se podaří zkvalitnit hráčský kádr, a trenéra který bude ovládat své řemeslo s touto ktg. lze do budoucna dosáhnout výraznějších výsledků.

Utkání ve skupině:
FK Slavoj Žatec –  Lázně Bohdaneč   0 – 1
                                Jablonec  1 – 1 / Pospíšil /
                                Hradec Králové  1 – 1 / Bešík /
                                Bratislava   1 – 0 / Zelinka /
Aktualizováno Neděle, 11 Červen 2017 23:40
 

Členské příspěvky

Od 1.1.2016 přímo na BÚ
č.ú.: 78-6998430297/0100
Částka: 300,- Kč
Sdělení pro příjemce:
ID číslo hráče

Přípravky 10 plateb, ostatní mužstva 11 plateb.