Slavoj musel o tři body bojovat až do konce.. PDF Tisk Email
Napsal uživatel PM
Pondělí, 14 Srpen 2017 07:33
FK Slavoj Žatec - Spartak Perštejn   2 - 1 / pol. 1 - 0 /

O víkendu byl zahájen nový ročník soutěže Krajského přeboru Ústeckého kraje, a naším prvním soupeřem byl nováček soutěže z Perštejna. Dalo se očekávat že to nebude utkání které by mělo předem jistého vítěze. Hosté splnili roli nováčka, který se bude chtít pokusit na úvod o překvapení. Navíc byla i znatelná výšková převaha hráčů, s čímž měli domácí trochu probblémy, zejména ze standartních situací. V domácí sestavě postrádali trenéři především Bešíka / dovolená /, ale i Sýse, který se zotavuje po operaci, a na marodce se objevil i mladý Pinkr. Z kádru odešel do německa Vávra, jinak byl tým doplněn o některé dorostence.
Do vedení šli domácí po brance Hankocy ve 30.min. Ve druhém poločase ve 47.min.zvýšil super ranou Klinec Petr na 2 - 0, ale o dvě minuty vrátil hosty do utkání střelou po nedorozumění v domácí obraně po rohu Šinkovic.
Celý druhý poočas byl neúprosnou bitvou s vítězným koncem pro domácí.