INFORMACE !!! PDF Tisk Email
Napsal uživatel FK   
Neděle, 23 Červen 2019 07:33
Informace:

FK informuje Všechny své členy a fanoušky zároveň.
Jelikož se množí neustále dotazy a mylné informace v souvislosti s ukončením soutěží, a hlavně s přípravou nového ročníku, a s ohledem na probíhající jednání příslušných řídících komisí, které odpovídají za soutěžní postupy, je nutné dodržet i stanovenou postupnost včetně jednotlivých podkladů RMS /rozpisy mistrovských soutěží /. Celá příprava nového ročníku je částečně komplikovaná v oblasti sestupů, dále zrušením klubů, odstoupením ze soutěží, sdružováním týmů, popřípadě a to se týká například Ústeckého kraje, kdy v rámci reorganizace / zrušením jedné skupiny 1.A třídy a 1.B třídy dospělých, požádali samotné kluby o přímé zařazení do soutěží níže než by měli být zařazeni v rámci právě reorganizace.
V případě Ústeckého kraje se to například týká týmů blízkého okolí /např. Havran Kryry, FK Vroutek, FK Postoloprty /

1. Dne 22.6.19 se uskutečnil losovací aktiv FAČR českých soutěží, kde byly na základě výsledků, přihlášek, dále ustanovením další sk.ČFL nalosované soutěže a jejich skupiny. Z Ústeckého kraje budou v divizi postupující SEKO Louny a Štětí na základě postupů z KP. Naopak do KP míří poslední tým ukončeného ročníku MFK / Mostecký fotbalový klub / a navíc se v současné chvíli řeší zařazení např. FK Litoměřicko, které se nepřihlásilo do ČFL a požádalo o přihlášku do KP ÚKFS, což musí řídící ÚKFS respektovat.
Ve středu 26.6.19 odpoledne se zřejmě dozvíme složení skupin soutěží ÚKFS, na které budou postupně navazovat soutěže OFS.

Pro FK Slavoj Žatec, platí následující zařazení do soutěží :

Krajský přebor - muži
Krajský pohár ÚKFS - muži

Krajský přebor - dorost starší 
Krajský přebor - starší žáci + pohár ÚKFS
Krajský přebor - mladší žáci + pohár ÚKFS

Krajská soutěž - Veteráni / systém soutěže bude určen /
Okresní satelit - starší přípravka
Okresní satelit - mladší přípravka


FK

 

Členské příspěvky

Od 1.1.2016 přímo na BÚ
č.ú.: 78-6998430297/0100
Částka: 300,- Kč
Sdělení pro příjemce:
ID číslo hráče

Přípravky 10 plateb, ostatní mužstva 11 plateb.