Informace. . . PDF Tisk Email
Napsal uživatel FK   
Neděle, 23 Červen 2019 08:01
INFO FK:

Po velice náročné jarní části ročníku 2018 - 2019, mají naše týmy zasloužený odpočinek. To ovšem neplatí pro ty, kteří mají velice málo času / čeká se na rozlosování soutěží ÚKFS a OFS / a musí být do nového ročníku přizpůsobit a naplnit požadavky jednotlivých řídících komisí a v rámci podmínek a možností zajistit vše pro působení našich týmů v těchto soutěžích.

U týmu mužů dochází ke změně na místě trenéra, kde na vlastní žádost a po vzájemné dohodě ukončil trenérskou činnost Pavel Koutenský, kterému patří poděkování za odvedenou práci. Nově jej nahradí od 1.7.19 Libor Klíč, který své začátky trenérské započal v roce 1998 v tehdejší AFK Žatec, dále jeho působení následovalo v Blšanech u mládeže, odkud se přesunul do Žatce právě do Slavoje a následně od roku 2013 působil u mládeže v sousedním Mostě. Tam si odbyl v začátku roku také krátkodobé působení u dospělého týmu v divizi.
Tým začíná svoji přípravu 17.7.19, kde by měli nastoupit všichni členové současného kádru, doplněný o možné nově příchozí.

U mládežnických týmů dochází ke změně u dorostu, který si 2.místem / horším vzájemným zápasem se Strupčicemi / vybojoval zařazení do krajského přeboru.
U všech mládežnických ktg.bude tak jako každý rok nutné se vyrovnat s posunem jednotlivých ročníků a podobně.

Pro žákovské ktg, týmy přípravek, mimo soutěžních utkání se počítá s účastní na mimosoutěžních turnajích, včetně halových v Norimberku, v Karlových Varech a dalších včetně vlastních dle plánu.

NÁBORY MLÁDEŽE !!!
Od měsíce září 19, budou probíhat / i v rámci tréninkových jednotek / pravidelné nábory mládeže od nejmenších začínajících zájemců, až po možné přechody do starších ktg.

FK
 

Členské příspěvky

Od 1.1.2016 přímo na BÚ
č.ú.: 78-6998430297/0100
Částka: 300,- Kč
Sdělení pro příjemce:
ID číslo hráče

Přípravky 10 plateb, ostatní mužstva 11 plateb.